Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Změna pasu  (Přečteno 19387 krát)
Linduse



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Červenec 11, 2016, 06:38:46 am »

Ahojky, mám dotaz jestli máte někdo zkušenosti ohledně změny vis na nový pas. Mám schválené Working Holiday Visa. Odlet mám naplánovaný na záři, ale můj pas na které mám vystavené visa je platny do 7/2017. Nevíte co v tomto případě dělat?? Děkuji za odpověď
Zaznamenáno
Suldovci



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #1 : Srpen 13, 2016, 04:02:03 am »

Ahoj, ja bych to resila tim, ze bych si zazadala o novy pas s tim, ze bych na urade neodevzdala stary - muzes ho odevzdat ke skartaci po priletu do CR. Ja mam podobnou zkusenost (ale s work permit nalepkou) - na urade jsem rekla, ze pas jim nemuzu dat, protoze by me nepustili na NZ. Vyhoveli mi bez problemu.
Dalsi vec je ta, ze pri priletu ukazes novy pas - databaze imigracniho NZ funguje tak, ze probiha "match" Tveho jmena, prijmeni, datum narozeni a cislo pasu. "Match" prvnich tri veci by jim mel stacit na to, aby Te pustili do zeme. Pokud budou potrebovat "match" posledniho, muzes jim poskytnout stary pas. Ale podle me bys mela projit bez problemu. Rozhodne bych vytahla stary pas, az jen kdyz to bude nevyhnutelne nutne. Hodne stesti
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München