Krajane.cz | Austrálie - Belgie | Británie | Francie | Irsko | Kanada | Lucembursko | Německo | Nizozemsko | Rakousko | Řecko | Španělsko | Švédsko | Švýcarsko | USA
Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci v oboru IT - Programování (není to ovšem podmínka)  (Přečteno 14704 krát)
jpospisil



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 11, 2018, 05:23:27 pm »

Krásný den přeji všem.  Úsměv
Dostal jsem na tuto stránku kontakt od Báry z CzechKiwis.
Prosím vás o radu - rád bych se alespoň na 2 roky nebo po zbytek života přestěhoval na NZ a uplatnil se pokud možno ve svém oboru (není to ovšem podmínkou), tedy IT (Programátor, konzultant zejména ERP nebo web).

Je zde nějaká možnost a pokud ano, můžete mi prosím poradit jak začít, respektive jak probíhá celý proces?

Mám zkušenosti s prací v mnoha státech Evropy, jenže zde je to pochopitelně zcela jiné. Od známých mám informace, že se obdobně na NZ uchytilo mnoho Čechů.

Předem děkuji za rady a tipy.

BTW. LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jpospisil

Jirka
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | NovyZeland.co.nz © 2024
Stránky krajanů o životě na Novém Zélandu. O životě, práci, srazech a akcích, zábavě, ubytování, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, seznamka, inzerce práce a bydlení a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity na NZ.

Zahnarzt München